To má být multikulturní obohacení? To snad nejsou ani lidé! Přesvědčte se zde sami o pravdě o uprchlících. Opravdu tohle chceme?

Autor: Martin Kavka | Publikováno: 14.9.2015 | Rubrika: Zamyšlení
afrocernoch

Podle článků v hlavních médiích by se mohlo zdát, že do Evropy proudí jen samý inženýr, doktor, programátor, fyzik anebo profesor matematiky. 

Aspoň tak vyznívají hlavní články o imigrantech proudících do Evropy jako životodárná řeka plná čisté vody. A každý z těchto lidí má najednou jméno a kde je jméno, tam je příběh. Příběh o válce, rodině, dětech a očekávání šťastné budoucnosti u zaslíbené zemi zvané Německo. Někdy mám pocit, že co imigrant, to příběh z červené knihovny. Jenom mají chudáci vždy smůlu, pořád je někdo pronásleduje. Jednou ISIL, pak Asad, pak zlí Maďaři a oni touží jen po jediném. Po sladkém životě v Německu, které obohatí o svoje vědomosti a svůj profesní um.

Nebudu tvrdit, že to nemusí být pravda, ale po mnoha manipulacích světových i českých médii jsem obezřetný věřit těmto srdceryvným příběhům o imigrantech. Vlastně nevěřím jím vůbec. Možná teď někomu z nich křivdím, ale jsem prostě opatrný. A jestli se najde mezi nimi perla, tak budu za tuto perlu opravdu a upřímně rád. Bohužel, situace je trochu jiná než nám předkládají naše média. Příběhy imigrantů jsou všechno možná jen ne růžová knihovna. Jsou to příběhy násilí, rabování, arogance a také vražda dvou důchodců v Itálii. O tom již naše média neinformují. Nehodí se to do snahy vytvořit v Češích obraz uprchlíků jako nešťastných lidí, kteří potřebují naší pomoc.

Jenže ten kdo skutečně potřebuje pomoc, tak je za ní vděčný a nehází potraviny do kolejí. Nerabuje. Nevraždí, nevynucuje si vlaky, autobusy, neukazuje novinářům, že je podřeže, jako se to stalo kameramanovi italské televize, když natáčel „pořádek“ v ubytovně pro uprchlíky.

Dnes (11.9. 2015) si připomínáme nejen 14 let od chvíle, kdy muslimové v USA zavraždili 2 996 lidí a dalších 410 000, podle Ministerstva zdravotnictví, dodnes má zdravotní následky. Ať psychické, respirační, či trpí rakovinou, na níž již mnozí zemřeli, ale také 332 let od chvíle, kdy začala závěrečná fáze bitvy o Vídeň, bitvy po které byla nadobro zastavená pozemní invaze islámských vojsk do Evropy. Je nutné si to připomínat, protože proud lidí, který se dnes hrne do Evropy,  jsou převážně muslimové, kteří si nesou svoji kulturu, proti které naší předci bojovali, které se nebudou chtít vzdát. Naopak, jak ukazují zkušenosti západních zemí, budou se jí držet a budou se jí snažit prosazovat na úkor Evropanů.

Jen pro zajímavost co píše starosta přistěhovalecké berlinské čtvrti Neukölln Heinz Buschkowsky : „Rád bych v tomto bodě pohovořil o každodenní bezmocnosti, když vidíte, jak do supermarketu vejde nějaký člověk, vezme si z regálu zboží, projde kolem pokladny bez placení a dá pokladní jasně najevo, co se jí stane, když zavolá policii. To samé na ulici; když po ní prochází skupina pěti těchto individuí po chodníku, ostatní jim musí jít z cesty. Když čekáte na zelenou, je nutné se dívat přímo před sebe. Když se totiž náhodou na někoho z nich podíváte, riskujete, že k vám přistoupí a zeptá se: „Hele, máš nějaký problém? Pokud jo, tak ho můžeme hned teď vyřešit!“ píše Buschkowsky. 

Zneužívání a zastrašování nejsou podle Buschkowského ušetřeny ani malé děti. „Místní přistěhovalecká mládež od malých dětí vybírá vstupné, pokud si chtějí hrát na prolézačkách v parku. Mladé dívky jsou otevřeně dotazovány, jestli chtějí podstoupit proces oplodnění. Řidič autobusu, který po nich požaduje lístek, se obvykle se zlou potáže. Na hlavu mu prostě vylejou coca-colu. V lepším případě. Všechno výše zmíněné dokáže člověka dostat do mizerné nálady. Bohužel, taková je realita.“

A teď několik aktuálních videí:

Maďarsko:

Španělsko:

Řecko:

Itálie:

Opravdu tohle chceme? 

 

K tématu:

Africký přistěhovalec mnohonásobně znásilnil 15 bílých žen. Prý tím bojoval proti rasismu. Otřesné video. Podívejte se

Pouliční válka černých přistěhovalců s policií v Itálii. Další drsné záběry, které vám Česká televize asi neukáže

Jih Itálie. Černoši rabují a pálí. Záběry, které v České televizi asi neuvidíte. Za chvíli bude to samé u nás

 

Čtěte také:

Dvanáctičlenný muslimský gang sedm hodin non-stop znásilňoval matku dvou dětí. Muslimští diváci v soudní síni tleskali a volali "děvka" a "patří jí to". Znásilnit nezahalenou bílou ženu není hříchem proti islámu

Islám v praxi: Žena znásilněná a rozřezaná na kousky. Odporný pohled jen pro silné povahy. Necenzurováno

Většinu znásilnění v Oslu páchají imigranti

Klíčová slova: islám  | politická korektnost  | kriminalita  | imigrace
14086 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

euPortal.cz

Katolický historik: Odpadlík Halík nemá s křesťanstvím nic společného, má islámskou sektu. Imigranti chtějí ovládnout Evropu, máme právo na obranu jako za křížových výpravV Miláně je Mohammed nejčastější jméno novorozenců. To samé platí v Londýně, ve čtyřech největších holandských městech i jinde v Evropě, od Bruselu po Marseille. Toto nás čeká...Díky odvážné televizi Prima. Nenadávej na Putina, když máš křivou hubu...Průkopníci církevního rozvratu. Budou ve Vatikánu transsexuální toalety? Souvislosti mezi homosexualitou a pedofilií, když církví otřásaly sexuální skandály...A jejda. Tak tady je výpis z archivu o kontaktech Tomáše Halíka s StB. No, podívejte se sami...

euServer.cz

Žádný český vlastenec nesmí podporovat válku s Ruskem!Poslanecká sněmovna zažila svůj nejostudnější den. Při volbách na to vzpomeňme...

ePortal.cz

Rozvinul se nám tady takový nešvar. Pojďme s tím konečně něco dělat!Mladá žena se vracela domů nad ránem. Potkala migranta a dál...už raději nečtete

Eurabia.cz

Fejk jako bejk: Německá média o imigrantech prostě lhala!TO JSME SI DOVOLILI DOST - ZAKOTVIT DO ÚSTAVY PRÁVO A POVINNOST BRÁNIT SVOU VLAST!

FreeGlobe.cz

Americké lekce demokracie ve střední Asii: ChaosPodnikání v nové Evropě! Prodavač v kleci a bez mačety ani ránu (+ foto)

Nezdravi.cz

Olivový olej zlepšuje paměť! Může také léčit nemoci?Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemi

eOdborar.cz

Lidovecký ministr požaduje dovoz levné pracovní síly, která má makat za pár šupů ...TOP09 nehájí zájmy Čechů, ale německých firem a německé vlády!

ParlamentniListy.cz

Kdo nectí zvyklosti země, riskuje, že dostane přes hubu! F. R. Čech vystoupil rázně proti burkinám. A dodal: Když vidím billboard, kde si dva chlapi jezdí jazykama v hubě...Opusťme politickou korektnost. Politici imigraci nezamezí, v tom byznysu jedou také. Itálie to roky podporovala. Mafie, nechutnost, promlouvá bezpečnostní expert
Institut Václava Klause
Omlouváme se, data jsou dočasně nedostupná
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění