Česká televize tohoto "odborníka" dosud zvala vždy, když bylo třeba národu vysvětlit ruské nebezpečí kontrastující s báječným působením USA a EU. Migranty sem přece žene ďábel Putin!

Autor: Václav Danda | Publikováno: 23.1.2016 | Rubrika: Zamyšlení
Šaria

Pochod migrantů na Evropu nepolevuje ani přes třeskuté mrazy. Už i ti nejzbabělejší ze zbabělých, k "Velkoněmecké Říši" tradičně nejloajálnější - rakouští vládní politici - opatrně signalizují konec "vítání". A v nejbližší době chystají uzavření hranic.

Donutila je k tomu stále větší nespokojenost občanů s „prouprchlickým“ kurzem socialistů a lidovců, kteří, kopírujíce německého Vůdce (tentokráte v sukních), otevřeli zemi multikulturně dokořán. Po silvestrovských událostech, které otřásly i Rakouskem, je však vláda donucena měnit kurz. Dramaticky padající preference vládních stran a raketový nárůst pro Svobodné, přiměl tento týden kancléře Faymanna zatáhnout za záchranou brzdu.

pp

Ideolog pražské kavárny na to přišel

Tím ovšem vyvolal dominový efekt a zmatky v Berlíně. V Bavorsku naopak posílil hlasy volající po uzavření německých hranic. Ke stejnému kroku se připravuje i Slovinsko a Maďarsko se chystá oplotit i zbývající část hranice s Rumunskem.

Imigrantská operace je primárně podporovaná ze Spojených států a Velké Británie. Ostatně největší počet tweetů se sloganem "Vítejte uprchlíci" (do Německa) přišlo právě z USA a Velké Británie

Pod tlak se tak dostává i česká vláda, která (po vítězství pronárodních sil ve Varšavě) převzala roli bruselského a berlínského trojského koně. Projevilo se to názorně při schůzce ministrů vnitra V4: S návrhem na prolomení státní suverenity rozmístěním pohraničních jednotek i proti vůli evropských států zůstal ministr Chovanec sám - a kvůli tomu nebylo přijato ani společné komuniké.  

O co více je premiér Sobotka ve střední Evropě osamocen, o to více se činí naši propagandisté, aby národu vysvětlili, kdo za celou tuhle migrační zkázu nese odpovědnost. Úlohy „osvětáře“, který má vysvětlit nevysvětlitelné, se ujal velmi kreativně „analytik“ Jan Šír z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy - hlavní továrny na výrobu "ideově pevných" novinářů.

Česká televize tohoto odborníka na slovo vzatého dosud zvala vždy, když bylo třeba národu vysvětlit ruské nebezpečí kontrastující s báječným působením Spojených států a EU v ukrajinské občanské válce. V Lidových novinách se tento prověřený expert nyní vyjádřil stejně originálně i k migrační krizi. Prý za ní nestojí Spojené státy, které rozvrátily celý Blízký východ organizací státních převratů (tzv. barevné revoluce) a občanských válek. Ani americké neziskovky, které milióny běženců uvedly do pohybu. Ani sociální inženýři z Bruselu, plánující proměnu obyvatelstva evropských států podle Kalergiho plánu na novou euro-negroidní rasu, z níž se konečně zrodí neexistující „evropský lid“.

pp

Čtěte ZDE: Nácvik na Spartakiádu vzor 55: České feministky se veřejně svlékají donaha. Sexuální útoky a znásilňování bezbranných žen jako nácvik na hromadné vystoupení muslimů? Vědí rozverné dámy, co je to Taharrush?

Čtěte ZDE: Sobotkův „plán B“: Přeskočilo mu? Špidla dál jedná o kvótách pro migranty. Nejsme tu pro cizí byznys. Okamžitě postavme plot a obnovme státní hranici! Schengen je mrtvý tak jako tak

Za vším hledej Putina

Hlavním viníkem - tu máš, čerte, kropáč - je prý Putinovo Rusko. A nemyslí to jako vtip. Protože je to však akademik, rozvedl o tom úchvatnou teorii, která se nyní jistě stane předmětem diplomových prací budoucích žurnalistů:

„Zatímco Evropa se zoufale snaží vymyslet, jak efektivně přijmout statisíce uprchlíků ze Sýrie a dalších válečných zón, Rusko migrační toky zcela záměrně podporuje svými vojenskými akcemi v Sýrii,“ odhaluje  v LN analytik Šír. Může tím podle něho údajně získat dvojí výhodu: Jednak zlikviduje své nepřátele, jednak zoufalí migranti pak politicky destabilizují Evropskou unii. Rusko podle něho právě realizuje velký plán na rozložení EU, kterého by následně mohlo využít pro vlastní expanzi do Evropy. No nekupte to!

A následuje další dramatické Šírovo odhalení: Rusko prý nebombarduje pozice Islámského státu, neboť jej s ním pojí „delikátní vazby“. (což je vidět zejména při útocích islamistů proti ruské vládě na Kavkaze poz. aut.). Útočí pouze na politickou opozici (to jsou ti známí "umírnění zabijáci", pozn. aut) proti Asadovi, a také na území etnických menšin, a tím prý přiživuje uprchlickou vlnu, která pak míří do Evropy. A jaký má důvod k této ďábelské strategii? „Vzniká tak podhoubí pro rozmach nejrůznějších antisystémových, antievropských, populistických, zpravidla krajně pravicových stran a hnutí financovaných a inspirovaných Kremlem.“

pp

Čtěte ZDE: Milióntý imigrant v Německu: Angela osobností roku, jako před ní Adolf. Globální elity dobyvatele Evropy milují. Klausův manuál o migrantech: Stěhování národů, s.r.o. Zemanova výzva "Všichni k pumpám!"

Čtěte ZDE: Před bruselským diktátem: S "Klausovou výjimkou" by se nás netýkal. Migrační tsunami podle zednářských plánů. Státy musejí zmizet. EUROMED: Přerozdělit do zemí EU až 80 miliónů muslimů

Kavárna je v depresi a blouzní

Je to vynikající teorie, k níž nezbývá než učiteli novinářů pogratulovat. Jeho svěřenci teď alespoň už vědí, až přijdou do praxe, jak v takových případech na to. Je to vcelku jednoduché:

Nemusejí se především vůbec zabývat prokazatelnými fakty: V tomto případě tím, že jsou to Spojené státy, které fakticky vytvořily (a materiálně a finančně dosud udržují při životě) islamistická seskupení, která za ně měla svrhnout Asada. Nemusejí vědět, že to byly Spojené státy, které rozvrátily Irák - a tím umožnily vznik ISIL. Nemusejí se ptát, proč údajné "spojenecké" bombardování pozic ISIL nepřineslo ani po roce žádné výsledky - až do okamžiku, než se do bombardování zapojilo Rusko. A už vůbec se nemusejí zaobírat nezvratným faktem,  že po dva roky trvající migrační vlna jako mávnutím kouzelného proutku zesílila letos na jaře a kulminovala v létě - tedy dříve než v říjnu vzlétlo v Sýrii první ruské letadlo. Musejí jediné: Za každým rohem vidět Putina, nebo jeho špióna.

Ale budiž. Dalo by se to nakonec pochopit. Multi-kulti koncepce je migrantskou apokalypsou v troskách, stejně jako americká politika na Blízkém východě či v Afghánistánu, Rusko (nejen) na diplomatické frontě nové studené války pokračuje ve vítězné ofenzívě - a pražská kavárna v depresi blouzní.

Jenže do debaty se zapojil také potenciální kandidát havlistické Národní fronty na prezidenta, toho času druhý nejvyšší muž v hierarchii NATO, český generál Petr Pavel. Příliv migrantů podle něho není organizovaná invaze, jak nedávno prohlásil prezident republiky Miloš Zeman. "Obávám se, že tvrzení, že uprchlická krize je někým jednotně koordinovaná, nemá žádnou oporu ve zpravodajských analýzách dostupných všem členským státům NATO. Já bych těžko mohl takovou spekulaci podpořit," řekl Pavel v rozhovoru pro slovenský Denník N.

pp

Čtěte ZDE: Imigrantská vlna se valí dál: Uprchlíci, nebo invazní jednotky? Soros už nezastírá, že jde o plán na zničení Evropy. Pád Merkelové - rozpad EU? Čechova předpověď. Začalo odpočítávání?

Čtěte ZDE: Imigrantská vlna se valí dál: Uprchlíci, nebo invazní jednotky? Soros už nezastírá, že jde o plán na zničení Evropy. Pád Merkelové - rozpad EU? Čechova předpověď. Začalo odpočítávání?

Zrádný Twitter vypovídá

Náš vysoce postavený zelený NATOmozek se zřejmě domnívá, že milióny lidí valící se do Evropy, měly ve stejnou chvíli stejný kongeniální nápad, zatímco takzvané neziskové organizace a západní tajné služby jednají jen ze svého příslovečného humanitního "světového názoru". Je na tom v takovém případě úplně stejně jako zmíněný pan Šír. Rozhodl se ignorovat fakta - a šířit tupou propagandu.

Podle IT odborníků, kteří se celou záležitostí podrobně zabývali, došlo od března minulého roku k dramatickému nárůstu zpráv pro Twitter, které kulminovaly v době největší vlny v srpnu. Ve zprávách se psalo o otevřených bránách Evropy pod heslem "Vítejte, uprchlíci". Nejvíce tweetů tohoto typu se týkalo Německa, více než 10% Maďarska. Všechny ostatní země jsou zastoupeny podstatně méně.

Zajímavé je, že ze samotného Německa bylo jen o něco více než 5% z celkového počtu těchto tweetů. Jinými slovy, migranti byli navigováni do Německa zvenku. Analýza ukazuje, že vetřelci jsou velmi dobře informováni o tom, jak se dostat do Merkelové země zaslíbené. Navíc dokonce vědí, jak se chovat k policii a co říkat novinářům. Ani to podle pana generála není známka jisté organizovanosti celého projektu?

"Zpravodajské analýzy" NATO panu generálovi prostě zrádně zatajily, že sociální sítě jsou široce používány při "barevných revolucích". Revoluce v Tunisu, která zahájila "arabské jaro", je dokonce nazývána "twitterová". Měli by si v tom generálové udělat "doma" pořádek, jedno jestli Petr, nebo Pavel.

Nikdo nic neví?

Většina "nezelených" analýz totiž zcela jasně dokazuje, že imigrantská operace je primárně podporovaná ze Spojených států a Velké Británie. Ostatně největší počet tweetů se sloganem "Vítejte uprchlíci" (do Německa) přišlo právě z USA a Velké Británie - stejně jako na začátku ukrajinského státního převratu.

Ruská analytička Jelena Larina konstatuje: „Pokud se budete dívat na profily těch, kteří umístili nejpopulárnější tweety, jsou to velmi dobře známé osoby, přímo a nepřímo navázané na různé druhy západních nevládních organizací. Všechny tyto organizace jsou ve světě dobře známé. Tyto organizace jsou sponzorovány přes důvěrníky, západní tajné služby, významné finančníky, a tak dále. Málo se ví o tom, že mnoho z těchto "humanitárních" organizací bylo zapojeno do skandálů souvisejících s obchodováním s drogami, či praním špinavých peněz. V posledních desetiletích se ve světě vyvinula silná aliance mezi zločineckými skupinami a legálními zpravodajskými službami a organizacemi spojenými se zpravodajskou komunitou, finančníky - a také hlavními médii…“ 

O tom však pan generál z bruselského NATO ani pan Šír z pražské kavárny už vůbec nesmějí nic vědět. Vždyť to říká ruská analytička, kam by to měli okna! Oni dobře vědí, jak to je: Migranty sem přece žene ďábel Putin! Tím je současně přesvědčivě zdůvodněno i pokračující obkličování Ruska a rozmisťování stále silnějších vojenských kontingentů NATO blízko jeho hranic.

O tom ale pan generál také určitě nic neví. NA TO má své Šíry.

pp

Klíčová slova: multikulturalismus  | EU  | imigrace  | Rusko  | USA
9189 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

euPortal.cz

Katolický historik: Odpadlík Halík nemá s křesťanstvím nic společného, má islámskou sektu. Imigranti chtějí ovládnout Evropu, máme právo na obranu jako za křížových výpravV Miláně je Mohammed nejčastější jméno novorozenců. To samé platí v Londýně, ve čtyřech největších holandských městech i jinde v Evropě, od Bruselu po Marseille. Toto nás čeká...Díky odvážné televizi Prima. Nenadávej na Putina, když máš křivou hubu...Průkopníci církevního rozvratu. Budou ve Vatikánu transsexuální toalety? Souvislosti mezi homosexualitou a pedofilií, když církví otřásaly sexuální skandály...A jejda. Tak tady je výpis z archivu o kontaktech Tomáše Halíka s StB. No, podívejte se sami...

euServer.cz

Žádný český vlastenec nesmí podporovat válku s Ruskem!Poslanecká sněmovna zažila svůj nejostudnější den. Při volbách na to vzpomeňme...

ePortal.cz

Rozvinul se nám tady takový nešvar. Pojďme s tím konečně něco dělat!Mladá žena se vracela domů nad ránem. Potkala migranta a dál...už raději nečtete

Eurabia.cz

Fejk jako bejk: Německá média o imigrantech prostě lhala!TO JSME SI DOVOLILI DOST - ZAKOTVIT DO ÚSTAVY PRÁVO A POVINNOST BRÁNIT SVOU VLAST!

FreeGlobe.cz

Americké lekce demokracie ve střední Asii: ChaosPodnikání v nové Evropě! Prodavač v kleci a bez mačety ani ránu (+ foto)

Nezdravi.cz

Olivový olej zlepšuje paměť! Může také léčit nemoci?Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemi

eOdborar.cz

Lidovecký ministr požaduje dovoz levné pracovní síly, která má makat za pár šupů ...TOP09 nehájí zájmy Čechů, ale německých firem a německé vlády!

ParlamentniListy.cz

Kdo nectí zvyklosti země, riskuje, že dostane přes hubu! F. R. Čech vystoupil rázně proti burkinám. A dodal: Když vidím billboard, kde si dva chlapi jezdí jazykama v hubě...Opusťme politickou korektnost. Politici imigraci nezamezí, v tom byznysu jedou také. Itálie to roky podporovala. Mafie, nechutnost, promlouvá bezpečnostní expert
Institut Václava Klause
Omlouváme se, data jsou dočasně nedostupná
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění