Tato fakta je nutné připomínat pokaždé, když si pustíme proud lží z České televize a z Českého rozhlasu. Občané by si měli uvědomit, jak gigantický a závažný problém před námi stojí

Autor: Tomio Okamura | Publikováno: 26.8.2016 | Rubrika: Islám
Mohamed - karikatura

Prolhaná a zmanipulovaná média a různé tzv. neziskovky se snaží neinformované občany neustále přesvědčit o tom, že existují dva druhy islámu, tedy že prý existuje také umírněný islám a umírnění muslimové. Přestaňme naslouchat těmto placeným manipulátorům a podívejme se na realitu věci.

V islámu totiž není nic takového, jako radikální nebo umírněný muslim. Podle výkladů koránu byl nejlepším muslimem prorok Mohamed a nejlepší dobou pro islám byla doba, kdy chodil po zemi (přelom 6-7.st.našeho letopočtu).

Každý muslim se snaží proroka následovat, tedy žít jako on podle jeho způsobů. Ti, kteří tak nečiní, nejsou tedy umírnění muslimové, ale pouze špatní muslimové. Ti, kteří se snaží proroka následovat tak těsně , jak to jenom jde, nejsou tedy radikálními muslimy, ale dobrými muslimy.

V Koránu je rovněž přikázání o nápravě těch špatných muslimů těmi dobrými, byť i silou. Spoléhat na špatného muslima je špatná sázka, protože může být kdykoliv „napraven“ nebo prozřít a stát se tím opravdovým muslimem.

Termín „umírněný muslim“ musela zřejmě vymyslet nějaká mediální agentura pro podporu islámského přesídlování do Evropy, aby otupila odpor místních obyvatel. To jsou ty řeči typu: „vždyť to jsou přece přátelští, umírnění muslimové“ a tak podobně...

Ti všichni Sobotkové, Dienstbierové (oba ČSSD), Pelikánové (hnutí ANO) a další se snaží veřejnost obelhat, když říkají, že se do Evropy stěhují pouze „umírnění“ muslimové, kteří přitom vznášejí čím dál větší požadavky a naprosto se odmítají adaptovat na náš způsob života, neřkuli dokonce integrovat do společnosti nevěřících. A tady znovu připomentu nedávný výrok tureckého prezidenta Erdogane, který řekl, že „islamismus neexistuje, jen islám“.

Když k tomu všemu přidáme institut islámského pokrytectví Taqíya, zjistíme, že „umírnění“ muslimové jsou vlastně všichni, dokud jich není mezi nevěřícími dostatek, řekněme přibližně nad 3% obyvatel, aby mohli začít klást „radikální“ požadavky. Pak ovšem jejich diskuze s nevěřícími končí.

Nařízení Hidžry (šíření islámu stěhováním) a Džihádu (prosazování islámu) totiž platí už od Mohameda, a protože to za svého života neodvolal, nikdo jiný to odvolat nemůže, a tudíž platí dodnes bez přestávky a v plné síle. Od 7. století dosud.

To, že se o této skutečnosti nemluví, je pozoruhodné. Jsme svědky nestydaté fabulace a pokrytectví. A proto je pro mne nutné si tato fakta připomínat pokaždé, když si pustíme proud lží z České televize a z Českého rozhlasu.

Proto považuji za nutné šířit pravdivé informace o islámu, aby si všichni občané uvědomili, jak gigantický a závažný problém před námi stojí.

 

K tématu:

Desatero pro slušné lidi dobré vůle, proč nepomáhat uprchlíkům a migrantům. Oni si naši pomoc, soucit a milosrdenství nezaslouží

Africký přistěhovalec mnohonásobně znásilnil 15 bílých žen. Prý tím bojoval proti rasismu. Otřesné video. Podívejte se

Pouliční válka černých přistěhovalců s policií v Itálii. Další drsné záběry, které vám Česká televize asi neukáže

Jih Itálie. Černoši rabují a pálí. Záběry, které v České televizi asi neuvidíte. Za chvíli bude to samé u nás

 

Čtěte také:

Dvanáctičlenný muslimský gang sedm hodin non-stop znásilňoval matku dvou dětí. Muslimští diváci v soudní síni tleskali a volali "děvka" a "patří jí to". Znásilnit nezahalenou bílou ženu není hříchem proti islámu

Islám v praxi: Žena znásilněná a rozřezaná na kousky. Odporný pohled jen pro silné povahy. Necenzurováno

Většinu znásilnění v Oslu páchají imigranti

83 z celkem 86 znásilnění v Oslo mají na svědomí muži "nezápadního původu"

Islám v praxi: Žena znásilněná a rozřezaná na kousky. Odporný pohled jen pro silné povahy. Necenzurováno

Klíčová slova: islám  | politická korektnost  | multikulturalismus  | imigrace
4291 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

euPortal.cz

Katolický historik: Odpadlík Halík nemá s křesťanstvím nic společného, má islámskou sektu. Imigranti chtějí ovládnout Evropu, máme právo na obranu jako za křížových výpravV Miláně je Mohammed nejčastější jméno novorozenců. To samé platí v Londýně, ve čtyřech největších holandských městech i jinde v Evropě, od Bruselu po Marseille. Toto nás čeká...Díky odvážné televizi Prima. Nenadávej na Putina, když máš křivou hubu...Průkopníci církevního rozvratu. Budou ve Vatikánu transsexuální toalety? Souvislosti mezi homosexualitou a pedofilií, když církví otřásaly sexuální skandály...A jejda. Tak tady je výpis z archivu o kontaktech Tomáše Halíka s StB. No, podívejte se sami...

euServer.cz

Žádný český vlastenec nesmí podporovat válku s Ruskem!Poslanecká sněmovna zažila svůj nejostudnější den. Při volbách na to vzpomeňme...

ePortal.cz

Rozvinul se nám tady takový nešvar. Pojďme s tím konečně něco dělat!Mladá žena se vracela domů nad ránem. Potkala migranta a dál...už raději nečtete

Eurabia.cz

Fejk jako bejk: Německá média o imigrantech prostě lhala!TO JSME SI DOVOLILI DOST - ZAKOTVIT DO ÚSTAVY PRÁVO A POVINNOST BRÁNIT SVOU VLAST!

FreeGlobe.cz

Americké lekce demokracie ve střední Asii: ChaosPodnikání v nové Evropě! Prodavač v kleci a bez mačety ani ránu (+ foto)

Nezdravi.cz

Olivový olej zlepšuje paměť! Může také léčit nemoci?Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemi

eOdborar.cz

Lidovecký ministr požaduje dovoz levné pracovní síly, která má makat za pár šupů ...TOP09 nehájí zájmy Čechů, ale německých firem a německé vlády!

ParlamentniListy.cz

Kdo nectí zvyklosti země, riskuje, že dostane přes hubu! F. R. Čech vystoupil rázně proti burkinám. A dodal: Když vidím billboard, kde si dva chlapi jezdí jazykama v hubě...Opusťme politickou korektnost. Politici imigraci nezamezí, v tom byznysu jedou také. Itálie to roky podporovala. Mafie, nechutnost, promlouvá bezpečnostní expert
Institut Václava Klause
Omlouváme se, data jsou dočasně nedostupná
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění