Existuje organizovaný projekt na destabilizaci Evropy pomocí migrační invaze. Zde jsou důkazy. Utopie chaosu se proměnila na noční můru, kterou prožíváme

Autor: Roberto de Mattei | Publikováno: 13.10.2016 | Rubrika: Kulturní válka
argonath3

Od migrační invaze k občanské válce

Nyní už i ti nejzarputilejší začínají otevírat oči. Existuje organizovaný projekt na destabilizaci Evropy pomocí migrační invaze. Tento projekt má daleké kořeny. Už v devadesátých letech v knize 1900 – 2000: Jdou za sebou dva sny: konstrukce a destrukce (Fiducia, Řím 1990) jsem popisoval tento projekt slovy některých „apoštolů“, jako je spisovatel Umberto Eco a kardinál Carlo Maria Martini.

Eco napsal: Dnes nestojíme v Evropě před problémem imigrace. Stojíme před problémem migrace (…) a ta jako všechny velké migrace bude mít za konečný následek etnickou přestavbu zemí určení, nepředstavitelnou změnu mravů, nezadržitelnou hybridizaci, která změní statisticky barvu pleti, vlasů, očí populace.

Kardinál Martini pokládal za potřebnou prorockou vizi - abychom pochopili, že migrační proces směřující ze stále chudšího Jihu na stále bohatší Sever je velká etická a občanská příležitost pro obnovu, pro otočení kola dekadence konzumismu v současné západní Evropě.

»V této perspektivě „tvořivé destrukce“, komentoval jsem, to nebudou imigranti, kteří se mají integrovat do evropské civilizace, ale naopak Evropa se bude muset des-integrovat a regenerovat díky přílivu etnik, která ji okupují. Je to sen o kreativním nepořádku, otřes podobný tomu, který dal nový život Západu v době barbarských invazí, aby vytvořil polykulturní společnost budoucnosti«.

Byl a nadále trvá plán zbourat národní státy a jejich křesťanské kořeny nikoliv proto, aby byl vytvořen superstát, nýbrž aby byl vytvořen ne-stát, děsná prázdnota, ve které všechno to, co mělo zdání pravdy, dobra, spravedlnosti, se propadne do propasti chaosu. Postmoderna je toto: nikoliv projekt „konstrukce“ jako byla pseudocivilizace zrozená v humanismu a osvícenství a pak udušená totalismy XX. století, ale nová, odlišná utopie, utopie destrukce a přechod na kmenovou strukturu Evropy. Cíl revolučního procesu, který po mnoho staletí útočí na naši civilizaci, je nihilismus, „ozbrojená nula“, jak to výstižně vyjádřil Mons. Jaean Joseph Gaume (1802-1879).

Léta přešla a utopie chaosu se proměnila na noční můru, kterou prožíváme. Projekt disgregace Evropy, který popisují Albert Carosa a Guido Venelli v dokumentační studii Mlčenlivá invaze. „Imigrace: nový zdroj nebo komplot?“(Řím 2002), se stal epochálním fenoménem. Kdo ohlašoval tento projekt, byl označen za „proroka zkázy“. Dnes slyšíme, že se jedná o nezadržitelný proces, který musí být „ovládán“, ale nemůže být zastaven.

Totéž se říkalo v sedmdesátých a osmdesátých letech o komunismu, dokud nepřišel pád berlínské zdi, aby ukázal, že v dějinách není nic neodvratného, snad kromě slepoty „užitečných idiotů“. Mezi tyto užitečné idioty je možno bezpečně zařadit starosty New Yorku, Paříže, Londýna - Billa de Blasia, Anne Hidalgo a Sadiq Khana, kteří 20. září u příležitosti generálního shromáždění OSN dopisem v The New York Times pod titulem Our immigrants, our strenght (Naši imigranti, naše síla) vyhlásili výzvu k opatřením, aby byla zjištěna pomoc pro bezpečný útěk utečencům z míst konfliktů a migrantům na útěku z bídy.

Stovky a tisíce migrantů, kteří přistávají k našim břehům, neprchají ani z konfliktů ani z bídy. Jsou to mladíci s nejlepším zdravím, dobře zajištění, bez stop po ranách a podvýživy, jak je tomu u těch, kdo přicházejí z oblasti války a hladu.

Koordinátor antiterorismu v EU Gilles de Kerchove ve své řeči 26. září v Evropském parlamentu hovořil o masové infiltraci ISIS mezi tyto migranty. Ale i kdyby mezi nimi byli teroristé v nepatrné menšině, všichni ti, kteří se nezákonně vylodí v Evropě, jsou nositeli kultury, která je pro kulturu křesťanskou a západní antitetická.

Migranti se nehodlají integrovat do Evropy, ale chtějí ji ovládnout, když ne zbraněmi, tak skrze lůna svých a našich žen. Kdekoliv se usadí skupiny těchto mladých islámských samců, evropské ženy otěhotní a tvoří se nové smíšené rodiny podřízené zákonům Koránu, nové rodiny požadují od státu mešity a ekonomické zajištění. To se děje za podpory starostů, prefektur a katolických farností.

Reakce populace je nevyhnutelná a v zemích s velkým procentem imigrace, jako je Francie a Německo, kvasí explozivní situace. Stojíme na pokraji občanské války, prohlásil Patrick Calvar, hlava DGSI (Generální ředitelství vnitřní bezpečnosti Francie) před parlamentní komisí. (Le Figaro 22. června 2016). Německá vláda vydala svůj „plán civilní obrany“ o 69 stránkách a vyzývá své občany, aby se připravili vhodným způsobem na události, které mohou ohrozit naši existenci (Reuter 21. srpna 2016).

Kdo je odpovědný za tuto situaci? Je třeba je hledat na různých úrovních. Především je zde vedoucí postkomunistická třída, která vzala do rukou politické otěže Evropy; jsou zde intelektuálové, kteří vypracovali znetvořené teorie na poli fyziky, biologie, sociologie, politiky; jsou zde lobby, zednáři, finanční potentáti, kteří někdy jednají ve tmách, někdy na světle. Je např. známo, jakou roli sehrává George Soros a jeho mezinárodní Open Society.

Po útoku hackerů uniklo více než 2500 mailů ze serverů americko-maďarského magnáta. Ze Sorosovy soukromé korespondence vyplývá, že financuje aktivity na mnoha polích, od agendy LGTB až po imigraci. Podle těchto dokumentů demonstrovala Elizabeth Yore v sérii článků v The Remnant, jak Soros přímo i nepřímo podporuje také papeže Bergoglia a některé jeho blízké spolupracovníky, jako kardinála Rodriguese Maradiagu a Mons. Marcela Sancheze Soronda.

Mezi Georgem Sorosem a papežem Františkem se projevuje objektivní strategická konvergence, představovaná jako „náboženství mostů“ proti „náboženství zdí“ a stala leit-motivem Františkova pontifikátu do té míry, že vzniká otázka, zda jeho volba nebyla podporována právě za tím účelem, aby zajistila tvůrcům migrační invaze morální „endorsment“, který potřebovali. Jedno je jisté, že dnešní zmatek v církvi a zmatek ve společnosti jdou vpřed společným krokem. Politický chaos připravuje občanskou válku, náboženský zmatek otevírá cestu ke schizmatům, které jsou druhem náboženské občanské války.

Duch Svatý, jemuž kardinálové ne vždy odpovídají ani v konkláve, neustává však působit a živí i dnes sensus fidei těch, kteří se staví proti demolici církve a společnosti. Boží Prozřetelnost je neopustí.

Roberto de Mattei, Corrispondenza Romana

http://www.lumendelumine.cz/

 

K tématu:

Desatero pro slušné lidi dobré vůle, proč nepomáhat uprchlíkům a migrantům. Oni si naši pomoc, soucit a milosrdenství nezaslouží

Africký přistěhovalec mnohonásobně znásilnil 15 bílých žen. Prý tím bojoval proti rasismu. Otřesné video. Podívejte se

Pouliční válka černých přistěhovalců s policií v Itálii. Další drsné záběry, které vám Česká televize asi neukáže

Jih Itálie. Černoši rabují a pálí. Záběry, které v České televizi asi neuvidíte. Za chvíli bude to samé u nás

 

Čtěte také:

Dvanáctičlenný muslimský gang sedm hodin non-stop znásilňoval matku dvou dětí. Muslimští diváci v soudní síni tleskali a volali "děvka" a "patří jí to". Znásilnit nezahalenou bílou ženu není hříchem proti islámu

Islám v praxi: Žena znásilněná a rozřezaná na kousky. Odporný pohled jen pro silné povahy. Necenzurováno

Většinu znásilnění v Oslu páchají imigranti

83 z celkem 86 znásilnění v Oslo mají na svědomí muži "nezápadního původu"

Islám v praxi: Žena znásilněná a rozřezaná na kousky. Odporný pohled jen pro silné povahy. Necenzurováno

Klíčová slova: konzervatismus  | islám  | imigrace  | Katolická církev  | křesťanství  | Západní civilizace
3528 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

euPortal.cz

Vtip o imigrantech: V roce 2036 čte učitelka základní školy v Liberci docházku, kontroluje přítomnost dětí...Podívejte se, kteří čeští poslanci hlasovali pro to, aby EU uvalila na Českou republiku sankce za nepřijímání migrantůKam směřuješ, Evropo? Zdvihni se z kolen! Probuď se z letargie! Jinak budeš své mrtvé děti oplakávat každý den… Nepřítelem západní civilizace není terorismus, nýbrž islám.Máme tajnou videonahrávku, jak to bylo doopravdy s Čapím hnízdem a Andrejem Babišem. Někoho přejde legrace... Podívejte se samiKolonialismus a loupežnictví šířící USA...

euServer.cz

Jestli soudíte, že náš stát je chuděra a nuzák podle toho, že některým svým lidem platí jen tolik, aby udrželi tělo a duši pohromadě akorát do příštího měsíce, jste naivové...Tento pořad ČT je tak neuvěřitelně hloupý a účinkování Stropnického a Jandy jako šašků tak přesvědčivé, že si ho prostě nelze nechat ujít

ePortal.cz

Peníze jsou pro prezidenta víc než životy jeho lidí. Trpké zklamání!Běžte do háje s plyšovými medvídky a držením se za ruce. To jste vážně tak natvrdlí?

Eurabia.cz

Agitátorka pro EU a příliv muslimských imigrantů klidně obětuje životy polských obyvatel ....Dobrovolná nacistka, pardon muslimka vychvaluje islám v Kladně ...

FreeGlobe.cz

Manželka lucemburského má až neuvěřitelně malá prsa. Čím to může být? Ženy ostatních politiků ji hravě strčí do kapsy (+ foto)Pamatujete si imigranta, který na koupališti znásilnil desetiletého chlapce? Snížili mu trest, ten předchozí byl prý moc krutý. Uhodnete, kolik teď dostal?

Nezdravi.cz

Nehněvejte se! Přečtěte si, co hněv dělá s vaším organismemO obyčejné vodě, cholesterolu a o tom, proč je farmacie založená na lži. Rozhovor s dr. Batmanghelidjem

eOdborar.cz

Cikáni řvali na demonstrující Čechy: Češi do práce, ať je na naše dávky ...Brzy budou zrušeny důchody a lidi nechť chcipají hlady vzkazuje politik z ANO ...

ParlamentniListy.cz

Skandální report o migraci z Afriky: Tady nabírají černochy, tady je ,,uskladňují", tudy jezdí. Všichni vědí, nikdo nekonáJá musím žrát sračky, tohle je drahý, řekl důchodce nad farmářskými trhy. Ať jdou do hajzlu, a to jsme se smáli komunistům, pravil prodejce, když mluvil o EET
Institut Václava Klause
Omlouváme se, data jsou dočasně nedostupná
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění