reklama
reklama

Trump to řeší takto. Zbavte se ďábelské EU a nevěřte muslimům. Považujte islám za nepřítele číslo 1 a udeřte. Porazíte ho takto… Světoznámý znalec islámu promlouvá

Autor: Lukáš Petřík | Publikováno: 7.2.2017 | Rubrika: Rozhovory
ne_mešity

ROZHOVOR Jeden z nejznámějších světových exmuslimů, odpůrců a znalců islámu, Ali Sina, v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hovoří o Trumpovi, islámu, imigraci a EU. „Považujte islám za svého nepřítele číslo 1. Nevěřte muslimům, protože nikdy nevíte, kdy budou inspirováni svým náboženstvím a vrazí vám nůž do zad... Ale nejprve na ně musíte udeřit tak silně, že se cítí poražení a slabí. Pokud muslimové nejsou pod vaší botou, budou u vašeho hrdla... Doufám, že lidé v Evropě zjistí, že Evropská unie má nacistický původ a zbaví se této ďábelské entity se jménem EU,“ vzkázal Evropanům.  

V našem posledním rozhovoru jste předpověděl, že Donald Trump zvítězí v prezidentských volbách a poté splní své předvolební sliby. Věříte tomu stále? Co od něj můžeme očekávat a jaký dopad bude mít jeho prezidentství na otázku imigrace a islamizace?

Prezident Trump je v úřadu pár dní a podařilo se mu dosáhnout více, než se podařilo Obamovi v jeho osmi letech prezidentování. Důvěra v ekonomiku je silnější než kdy jindy. To je evidentní z dat akciových trhů. Vznikají nové investice a již se podařilo vytvořit miliony nových pracovních míst. Pohraniční zeď, kterou slíbil, je ve stadiu přípravy. Nechává dopadnout ilegální imigranty a posílá je pryč ze země.

Prezidentův poradce Walid Pheres řekl egyptskému zpravodajskému serveru Youm 7, že Trump podpoří zákon předložený před rokem senátorem USA Tedem Cruzem. Tento návrh zákona byl zadržen Obamovou administrativou, protože ta podporovala islamistické organizace. Cruz navrhoval nejen zakázat Muslimské bratrstvo, ale také pobočky Muslimského bratrstva, tedy Radu pro americko-islámské vztahy (Council on American-Islamic Relations) a Islámskou společnost Severní Ameriky (Islamic Society of North America).

Trump již zastavil vstup občanů několika muslimských zemí. Byl jsem překvapen, že Pákistán, Afghánistán a Saúdská Arábie nejsou na seznamu. Pravdou je, že všichni muslimové, dokonce i ti přicházející z Evropy či narození v USA, znamenají hrozbu. Nevím o žádném prezidentovi či premiérovi, kterého jsem zažil, kterému se podařilo tolik v tak krátkém čase jako Trumpovi. Čili jsem velmi optimistický a plný naděje. Trump je prezident se zdravým selským rozumem.

Prezident Trump rovněž slíbil, že porazí radikální islám. Doufám, že toto řekl jen proto, aby byl politicky korektní. Je totiž bystrý a chytrý natolik, aby věděl, že radikální islám a islám je to samé. Radikální islám nemůže být poražen, protože radikální islám je fantóm a nemůžete porazit fantóma.

Jak to myslíte?

Pokud máte kočku, jsem si jistý, že si občas hrajete s koťátkem, že ho přimějete, aby pronásledovalo stín vaší ruky na stěně. Kočka ví, že to je stín. Jen si hraje, aby vás pobavila. Kočky se naučily, jak se zalíbit lidem, abychom se o ně starali zadarmo. Pokud si neuvědomíme, že radikální islám jen jen stínem islámu, jsme méně chytřejší než kočky. Koncept radikálního islámu v islámských zemích absentuje. Charakterizovat muslimy jako radikální a umírněné je, jak řekl jasně Erdogan, urážející vůči muslimům. Islám je islám a tak to je, řekl. Takže pokud chcete porazit radikální islám, musíte porazit islám. Nic jiného nebude fungovat. Všechny pokusy selžou. A věřte tomu, nebo ne, porazit islám je daleko snadnější, než si lidé myslí.

Skutečně?

Potřebujeme říci pravdu o islámu a jeho prorokovi. Dobrý film o životě Mohameda je vše, co je zapotřebí.

Během inaugurace byl pozván muslim, aby řekl modlitbu. Zpíval Fatihu, zahajující súru Koránu. Poslední verš této súry proklíná židy a křesťany a označuje je za nenáviděné a za ty, kteří jsou v temnotách. Recitátor nemůže zadržet svou zášť ke křesťanům, když zpívá slova „wa al dhaallin“ (křesťané na scestí) s největším zdůrazněním.

Prezident Trump taktéž ustanovil svého zetě Jareda Kushnera za svého poradce a řekl, že vyjedná mír na Blízkém východě. Přeju mu hodně štěstí, ale dávám vám své slovo, že na Blízkém východě nebude nikdy mír.

Jak to?

Tento konflikt nemá nic co dočinění s územím. To je pouze výmluva. Pokud by to nebyla půda, našli by si něco jiného. Muslimové nenávidí židy, protože je nenáviděl Mohamed. Tato nenávist neskončí do té doby, dokud bude existovat islám. Zatímco muslimům není dovoleno uzavřít mír s jakoukoli nemuslimskou zemí, jsou povzbuzeni k tomu, aby uzavírali příměří, když jsou slabí. Takže to je ta možnost volby. Ale nejprve na ně musíte udeřit tak silně, že se cítí poražení a slabí. Pokud muslimové nejsou pod vaší botou, budou u vašeho hrdla. Mohu podpořit toto prohlášení nesčetnými islámskými prameny.

Myslíte si, že rok 2017 může být klíčový? Proběhnou volby ve Francii, Německu, Nizozemí… Myslíte si, že patriotické strany mohou uspět? Jste optimistický? Ubrání se Evropa před invazí? Může Evropa přežít?

Je jasné, že proud se obrací a kyvadlo se přehouplo na druhou stranu. Po dobu posledních čtyřiceti let levičáčtí globalisté měli pod kontrolou média, akademickou sféru, zábavní průmysl a vlády. A nyní jsme na pokraji totálního rozkladu (meltdown). Lidé se probouzejí a začínají věřit svým vlastním očím raději než falešné propagandě elit. Brexit a Trump jsou první vlny tohoto probuzení. Díky internetu a YouTube lidé zjišťují, že zakladatelé EU jsou ti samí lidé, kteří podporovali nacismus a Hitlera. Sám jsem toto původně nevěděl. Evropská unie není tím, za co ji vydávají. Je to krok směrem k novému světovému řádu. EU a nový světový řád jsou prostředkem k tomu, abychom byli připraveni o svou svobodu. Zkusili to s Hitlerem. Byl poražen. Vrátili se zpět v odlišném převleku a pokoušejí se dosáhnout nyní stejného cíle pomocí podvodu. Doufám, že lidé v Evropě zjistí, že Evropská unie má nacistický původ, a zbaví se této ďábelské entity se jménem EU. Informace máte na dosah.

Koho považujete za potenciálně lepšího prezidenta Francie? Marine Le Penovou, nebo Francoise Fillona? Oba kritizují imigraci a islamizaci...

Francois Fillon byl premiérem pod prezidentem Sarkozym. Pokud chtěl zastavit islamizaci Francie, měl spoustu času, aby to udělal. Pan Fillon se svou ženou Penelope mi připomínají Billa Clintona a jeho ženu Hillary. Vydělala si mzdu 500 tisíc eur za neexistující práci. Údajně byla placena 100 tisíci eury za recenzi knihy? To zní jako Clintonova nadace „zaplať a nech si zahrát“. Všechno vypadá legálně, ale současně velmi podezřele. Platili by paní Fillonové tolik peněz, kdyby její manžel nekandidoval na prezidenta? Smrdí tam něco shnilého. Nevěřím ničemu, co Fillon říká, stejně jako nevěřím žádnému slibu Clintonových. Připadá mi, že Fillonova antiislámská rétorika je politicky motivovaná, aby shrábnul hlasy voličů. Tito kariérní politici mají koryta z veřejných financí. Francie potřebuje dramatickou změnu ve stylu Trumpa. Věřím, že Marine Le Penová je připravena na tuto výzvu.

Někteří lidé říkají, že velkou hrozbou je Turecko a prezident Erdogan, protože chce obnovit Osmanskou říši. Co si o tom myslíte?

Je vlhkým snem každého muslima, aby viděl návrat kalifátu. Šíité mají svou vlastní formu kalifátu, která je pod opatrovnictvím Íránu a je tam praktikována. Od islámské revoluce v Íránu se sunnité pokoušeli a pokoušejí vytvořit svůj vlastní kalifát. Erdogan je jen muslim a sdílí aspirace všech muslimů.

Jaký vzkaz byste poslal národům Evropy čelícím islamizaci?

Považujte islám za svého nepřítele číslo 1. Nevěřte muslimům, protože nikdy nevíte, kdy budou inspirováni svým náboženstvím a vrazí vám nůž do zad. Islám je nebezpečné vyznání, ale není to jediné nebezpečné náboženství. Indické náboženství Thugů (Thugové – z hindského slova thag – zloděj nebo ze sanskrtského sthaga – lotr či sthagati – skrývat se – byla indická síť tajných společností okrádajících a vraždících cestující z náboženských důvodů, působící od 17. století  do 19. století. Uctívali bohyni smrti Kálí.) a víra Aztéků v Huitzilopochtliho (Huitzilopochtli [vicilopočtli] byl mezoamerický bůh války, slunce, lidských obětí a patron města Tenochtitlánu. Aztékové mu přinášeli lidské oběti, kterým zaživa vyrvali srdce.) byly také nebezpečné. Ale tato dvě náboženství nejsou nyní žádným náboženstvím, protože nemají žádné následovníky. Islám představuje obrovskou hrozbu, protože má 1,5 miliardy následovníků a někteří z nich jsou dnes vašimi sousedy a jejich děti chodí do školy s vašimi dětmi.

Já jako následovník Krista mám rád všechny lidi. Protože Bůh nikomu z lidí nestraní, proto ani já nikomu nestraním. Ale když se lidé stanou muslimy do té míry, do jaké podřizují svou inteligenci Mohamedovi, do té míry ztrácejí svou lidskost a stávají se nebezpečím pro ostatní lidi.


 

Ali Sina je pseudonym íránského exmuslima, který nyní žije v Kanadě. Narodil se a vyrostl v Íránu, studoval v Itálii a Pákistánu. Ali Sinu citoval v jednom ze svých projevů šéf nizozemských protiimigračních a euroskeptických Svobodných Geert Wilders. Založil sdružení Faith Freedom International, které je základnou pro exmuslimy. V češtině mu vyšly knihy Jak porozumět Mohamedovi a muslimům Stručný životopis zakladatele islámu. 

 

www.parlamentnilisty.cz

Klíčová slova: islám  | EU  | imigrace  | nacismus  | USA
3398 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

euPortal.cz

Invaze imigrantů z Afriky se zvýšila vzhledem k minulému roku o 33,39 procenta! Tak takhle elegantně a dokonale poslal známý politik Evropskou unii do prd*le...Trump to sežral i s navijákem. Jsme hnáni jako stádo a ovládáni hrstkou lidí. Clintonová, Vatikán a al-Káida. Kanadský aktivista podporující Trumpa hovoří o temném pozadí... Bylo to americké ministerstvo obrany, kdo cvičil „rebely“ syrské Al Kaidy ve využití chemických zbraní...Českým rytířům naopak vrátila se odvaha a rozhodnost. Zmužile a radostně, v železném, uspořádaném šiku vyrazili do boje. Jako mocná vlna pak rozrazili houfy divokých nepřátel...

euServer.cz

Zachraňme barevný svět – multikultura neznamená obohacení, nýbrž zánik!Nechci být sprostý, ale svět se řítí do ďáblovy řiti... Svět je prostě jeden velký zbrojní moloch politických kalouskovitých šmejdů, jejichž heslo dne zní: Chudáky zneužít a následně vykopnout…

ePortal.cz

Parta muslimů se pokusila reformovat islám. Výsledek je až směšnýJejí "melouny" kdysi dobyly svět. Teď tahle velmi známá herečka šokuje svými politickými názory

Eurabia.cz

Český soud rozhodl, že soudce chránil islámského extremistu! Neznalost nebo hra tajných služeb? Invaze pokračuje - 10 000 imigrantů z Afriky naloženo během velikonoc na lodě směr Itálie!

FreeGlobe.cz

Ukrajina se po vítězství revoluce hrdosti stále více vylidňuje. Hrdí Ukrajinci opouštějí svoji zem. Budou mít Poláci problém?Ani v nemocnici si člověk nemůže být jistý. Imigrant-zdravotní bratr znásilnil ženu pod sedativy

Nezdravi.cz

U malých dětí, které tráví čas hraním na chytrých telefonech a tabletech, se krátí doba spánkuPravidelné pití čaje snižuje riziko vzniku Alzheimerovy choroby až o 86 %

eOdborar.cz

ODS v akci: Zaměstnanci a zaměstnavatelé jste opravdu idioti? Český stát učinil ze zaměstnanců nevolníky a krade jim víc než 40% výdělku!

ParlamentniListy.cz

Liberální fašismus, svět jako z Orwella. Vůdci, kterým se naši vnuci budou smát. A po úpadkové demokracii přichází vláda barbarů, prorokuje akademik BudilPozor, neziskovky jsou jedovaté, varuje senátor Doubrava. Podívejte se, jaké podrazy na lidech napáchaly
Institut Václava Klause
Omlouváme se, data jsou dočasně nedostupná
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění