reklama
reklama

Máme vyjádření Sýrie k útoku Američanů na jejich vojenskou základnu. To se Trumpovi vůbec nebude líbit...

Autor: odjinud | Publikováno: 7.4.2017 | Rubrika: Blízký východ
asad

prohlášení Syrského velvyslanectví k americké agresy proti Sýrii.

 

Americký útok proti vojenské základně v Homsu nelze oznažit jinak než agresí proti svrchovanému státu a hrubé porušení mezinárodního práva.

Útok na syrskou armádu v čase , kdy tato armáda efektivně čelí terorismu na území Sýrie je jasným pokusem o oslabení tuto armádu, což je v konečném důsledku posílení různých teroristických skupin na území Sýrie.

Tato agrese proti Sýrii není první . Minulý rok v oblasti Der Al-Zour americká armádá útočila a zabila více než 60 syrských vojáků a tím takzavenému Islámskému státu pomohla ovládnout celou oblast.

Dnešní útok byl realizován na základě lživých obvinění o použití chemických zbrání v oblasti Khan- Sheikhon .

Rada bezpečnosti nepříjímala žádnou rezoluci k tomu, aby označila viníka a přesto byla syrská armáda napadena bez jakýhkoliv důkazů.

Nebezpečí tohoto útoku spočívá v tom, že americká administrativa tímto posílá špatný vzkaz teroristickým skupinám v Sýrii a to ten, aby nadále používaly chemické zbraně pokaždé, když budou v bitvách prohrávat.

Syrské ministerstvo zahraničních věcí zdůraznilo , že Sýrie nevlastní chemické zbraně od roku 2013. Sýrská armáda nepoužívala, nepoužívá a nebude nikdy používat chemické zbraně proti svému vlastnímu obyvatelstvu.

To, co bylo spácháno v oblasti Khan – Sheikhon je strašlivý zločin a je třeba vyšetřit a určit viníka.

Syrská armáda nepoužívala chemické zbraně ani proti teroristickým skupinám natož aby je použila proti civilnímu obyvatelstvu.

Americká agrese proti Sýrii posílí síly, které nemají zájem o politické urovnání Syrské krize, což v důsledku znamená, že utrpení Syrského obyvatelstva bude pokračovat.

 

Klíčová slova: USA  | Sýrie
8161 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

euPortal.cz

Agresivní Cikán terorizuje Náchod a stát s tím nic nedělá... Podívejte se na reportáž TV NovaReportáž, ze které vám bude zle: Afričtí imigranti prodávají drogy a kradené mobily za bílého dne a ...„Muslimové znesvětí i vaše země...“ Tuto knihu nemáte číst. Knihkupci ji prý záměrně nedávají do svých výloh…Agresivní muslim zaútočil v Praze! Policie zasahuje... Máme i fotografieTakto to vyřešíme s muslimy a uprchlíky... Putin si zaslouží obdiv, mám z něho radost. Zásahy USA jsou pro celý svět devastující, řekla nám možná budoucí prezidentka Francie Marine Le Pen

euServer.cz

Masakr. Přihodit se může cokoliv a výsledek bude napínavý. Znalec Francie profesor Keller o pozadí souboje Le Penové s Macronem…Otec a syn Dienstbierové: Jeden byl charakter a jedinečná osobnost, druhý jen zakomplexovaný hurvínek, trouba a hňup, jenž pošlapal veškeré principy demokracie a ústavnosti…

ePortal.cz

Tak už jsou islámští radikálové i u nás. Mají na svědomí tuto prasárnuTyto informace se z České televize nedozvíte. Turisté v Praze promlouvají o svých neblahých zkušenostech s muslimy

Eurabia.cz

Rakouské exmuslimky proti úchylnému prezidentovi a jeho lásce k islámu!Mlada muslimka plánovala vraždit Angličany ...

FreeGlobe.cz

Boříme mýty! Čím déle imigranti pobývají v zemi, tím méně se chtějí integrovat. Potvrzuje to nové výzkumHlavoun z Google: Neusilujeme o cenzuru, jenom to odstraníme (+ video)

Nezdravi.cz

U malých dětí, které tráví čas hraním na chytrých telefonech a tabletech, se krátí doba spánkuPravidelné pití čaje snižuje riziko vzniku Alzheimerovy choroby až o 86 %

eOdborar.cz

Odbory chtějí zvýšení minimální mzdy. Nejméně na dvanáct a půl tisíceOdborář: Když jsme šli do EU, všechno jsme slíbili a zlikvidovali. Pravda o nezaměstnanosti? Máte právo ji znát

ParlamentniListy.cz

Bývalý televizní ředitel tvrdě o partě z Kavčích hor: K Dvořákovu znovuzvolení pomohlo několik užitečných idiotů. Fraška, osvědčený model "výběrového řízení"Neomarxističtí liberálové pohrdají lidmi. A redaktoři ČT také. Promlouvá poslanec, který zblízka poznal oboje
Institut Václava Klause
Omlouváme se, data jsou dočasně nedostupná
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění