Máme vyjádření Sýrie k útoku Američanů na jejich vojenskou základnu. To se Trumpovi vůbec nebude líbit...

Autor: odjinud | Publikováno: 7.4.2017 | Rubrika: Blízký východ
asad

prohlášení Syrského velvyslanectví k americké agresy proti Sýrii.

 

Americký útok proti vojenské základně v Homsu nelze oznažit jinak než agresí proti svrchovanému státu a hrubé porušení mezinárodního práva.

Útok na syrskou armádu v čase , kdy tato armáda efektivně čelí terorismu na území Sýrie je jasným pokusem o oslabení tuto armádu, což je v konečném důsledku posílení různých teroristických skupin na území Sýrie.

Tato agrese proti Sýrii není první . Minulý rok v oblasti Der Al-Zour americká armádá útočila a zabila více než 60 syrských vojáků a tím takzavenému Islámskému státu pomohla ovládnout celou oblast.

Dnešní útok byl realizován na základě lživých obvinění o použití chemických zbrání v oblasti Khan- Sheikhon .

Rada bezpečnosti nepříjímala žádnou rezoluci k tomu, aby označila viníka a přesto byla syrská armáda napadena bez jakýhkoliv důkazů.

Nebezpečí tohoto útoku spočívá v tom, že americká administrativa tímto posílá špatný vzkaz teroristickým skupinám v Sýrii a to ten, aby nadále používaly chemické zbraně pokaždé, když budou v bitvách prohrávat.

Syrské ministerstvo zahraničních věcí zdůraznilo , že Sýrie nevlastní chemické zbraně od roku 2013. Sýrská armáda nepoužívala, nepoužívá a nebude nikdy používat chemické zbraně proti svému vlastnímu obyvatelstvu.

To, co bylo spácháno v oblasti Khan – Sheikhon je strašlivý zločin a je třeba vyšetřit a určit viníka.

Syrská armáda nepoužívala chemické zbraně ani proti teroristickým skupinám natož aby je použila proti civilnímu obyvatelstvu.

Americká agrese proti Sýrii posílí síly, které nemají zájem o politické urovnání Syrské krize, což v důsledku znamená, že utrpení Syrského obyvatelstva bude pokračovat.

 

Klíčová slova: USA  | Sýrie
8519 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

euPortal.cz

To už je vážně šílené. Němečtí vědci zveřejnili šokující studii: Zdrogujte veřejnost oxytocinem, aby začala „akceptovat přijímání migrantů“Zachránil desítky lidí při teroristickém útoku muslimů. Nyní se z něj snaží dělat rasistu...Putin kárá Evropany, že podporují znásilnění dětí uprchlíky: Evropa nemá žádnou budoucnost!Tak tento nepohodlný dokument televize zcenzurovala a stáhla z vysílání. Podívejte se zdeSchwarzenberga, Kalouska, Kocába a Bursíka z toho asi klepne. Dalajláma: Rusové mohou změnit svět a stát se vedoucím národem!

euServer.cz

Poslanec KSČM: Kalouskovy mrtvoly. Radši „Babišova“ Michala Davida než Havlovy Plastiky a Kocába. Skupinu Ortel nepovažuji za rasistickou. A Radek Banga…Podle tohoto umělce a přítele Schwarzenberga a Gazdíka je Miloš Zeman kreatura s řitním otvorem místo úst...

ePortal.cz

Takoví to byli hodní a slušní klucí. Pak se ale zvrhli a takhle zle to dopalo11 největších lží pravdoláskaře Havla, na které jste možná zapomněli

Eurabia.cz

Němci vypískali mámu uprchlíků Merkelovou. A vůbec si nebrali servítky!Muslimům dorazily do Španělska posily. Během jednoho dne dalších 600 potencionálních bojovníků

FreeGlobe.cz

Merkelová bude po útocích ve Španělsku tvrdě bojovat proti terorismu... ztišením hudbyEvropa a zednáři

Nezdravi.cz

Olivový olej zlepšuje paměť! Může také léčit nemoci?Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemi

eOdborar.cz

Přijetím eura převezmeme i dluhy Západu - aneb proč kolaboranti z ČSSD a spol. chtěji euro ...Reakce předsedy důchodců: Ať si jí Ocknecht hmyz sám a nenutí k tomu důchodce!

ParlamentniListy.cz

To je rána. Přišel průzkum preferencí z Polska, který raději neukazujte českým žurnalistůmVšichni jenom čumí! Žokej Josef Váňa nám sdělil, co si teď myslí o Babišovi a koho chce na Hrad
Institut Václava Klause
Omlouváme se, data jsou dočasně nedostupná
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění