reklama
reklama

Máme vyjádření Sýrie k útoku Američanů na jejich vojenskou základnu. To se Trumpovi vůbec nebude líbit...

Autor: odjinud | Publikováno: 7.4.2017 | Rubrika: Blízký východ
asad

prohlášení Syrského velvyslanectví k americké agresy proti Sýrii.

 

Americký útok proti vojenské základně v Homsu nelze oznažit jinak než agresí proti svrchovanému státu a hrubé porušení mezinárodního práva.

Útok na syrskou armádu v čase , kdy tato armáda efektivně čelí terorismu na území Sýrie je jasným pokusem o oslabení tuto armádu, což je v konečném důsledku posílení různých teroristických skupin na území Sýrie.

Tato agrese proti Sýrii není první . Minulý rok v oblasti Der Al-Zour americká armádá útočila a zabila více než 60 syrských vojáků a tím takzavenému Islámskému státu pomohla ovládnout celou oblast.

Dnešní útok byl realizován na základě lživých obvinění o použití chemických zbrání v oblasti Khan- Sheikhon .

Rada bezpečnosti nepříjímala žádnou rezoluci k tomu, aby označila viníka a přesto byla syrská armáda napadena bez jakýhkoliv důkazů.

Nebezpečí tohoto útoku spočívá v tom, že americká administrativa tímto posílá špatný vzkaz teroristickým skupinám v Sýrii a to ten, aby nadále používaly chemické zbraně pokaždé, když budou v bitvách prohrávat.

Syrské ministerstvo zahraničních věcí zdůraznilo , že Sýrie nevlastní chemické zbraně od roku 2013. Sýrská armáda nepoužívala, nepoužívá a nebude nikdy používat chemické zbraně proti svému vlastnímu obyvatelstvu.

To, co bylo spácháno v oblasti Khan – Sheikhon je strašlivý zločin a je třeba vyšetřit a určit viníka.

Syrská armáda nepoužívala chemické zbraně ani proti teroristickým skupinám natož aby je použila proti civilnímu obyvatelstvu.

Americká agrese proti Sýrii posílí síly, které nemají zájem o politické urovnání Syrské krize, což v důsledku znamená, že utrpení Syrského obyvatelstva bude pokračovat.

 

Klíčová slova: USA  | Sýrie
8417 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

euPortal.cz

Otřesné svědectví zoufalého pracujícího bělocha, jak imigranti terorizují ostatní lidi v jeho čtvrti... Jde z toho opravdu mráz po zádechFrancouzská muslimská populace by se mohla rychle rozrůst na téměř 15-17 miliónů. Tato čísla neberou v potaz muslimskou populaci, která se přistěhovala do Francie dříve...Zaorálek se zase totálně ztrapnil, když obhajoval islám...Americká "centrální banka" FED zmanipulovala celý systém ve prospěch bohatých a „prodejné děvky“ ve finančních médiích a mezi neoliberálními ekonomy to celou dobu kryjíBělobrádek a lidovci se opět projevili jako slizké prodejné kur*y... Tohle snad ani není možné

euServer.cz

Přímá linka představila Putina nejenom znajícího ohromné množství faktů a dat, sebevědomého, ale i vtipného, humorného a klidného, umějícího dát pocit, že vše dobře skončí...Dnes už nikdo nedokáže, jestli byl ten mladý Rom opravdu jen ožralý jako to prase...

ePortal.cz

Když se hádají české páry, lítají talíře....Po hádkách migrantů lítají....ženy z okna. Tady je to černé na bílémTady vládnou muslimové aneb několik nepěkných příběhů z Rakouska

Eurabia.cz

Americký prezident oslavu ramadánu odmítl uspořádat, ale v Praze vesele slaviliRada Evropy vzkazuje: Smiřte se s migrací a uznejte a odhlasujte, že je prospěšná!

FreeGlobe.cz

Ramadán se stal součástí našeho života, prohlásil spokojeně prezident sousední země. Zvolíme si podobného?Černé mraky nad USA. Běloši vymírají

Nezdravi.cz

Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemiStále více lidí z velkých měst trpí psychózou. Proč?

eOdborar.cz

Management Škodovky a Volkswagenu by nejraději zmrazil mzdy na trvaloOdboráři uspěli! Volkswagen zvedne zaměstnancům platy o 14%

ParlamentniListy.cz

Ale my se dohodli se Sobotkou! Skandál s OKD přešel do nové fázeHajzl, choval se jako svině? Kubera nemluví o Miloši Zemanovi, to ne. Ale znovu vás překvapí, třeba pokud jde o Němce. Na prezidenta dojde, ale vcelku hezky
Institut Václava Klause
Omlouváme se, data jsou dočasně nedostupná
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění