Korupce systému. Zde jsou až šokující čísla...

Autor: odjinud | Publikováno: 21.4.2017 | Rubrika: Právo
deti

Zajímá vás, jak s dětmi jedná úřad Barnevernet? Zde jsou až šokující čísla. Ta dokazují, že se například zvyšuje počet dětí odebraných ihned po porodu či počet dětí, které po odebrání nežijí s příbuznými, ale s cizími lidmi, včetně podílu rozdělených sourozenců.

Odebrané děti po porodu? V roce 2008 to bylo 16. V roce 2014 to bylo už 44, o rok později 53. Zdroj zde. Nejčastěji se jedná o děti rodičů, kteří byli sami v pěstounské péči po odebrání Barnevernetem od biologických rodičů.

Počet sourozenců žijících od sebe je šokující. Jedná se o 57% rozdělených sourozenců, kteří se navzájem nikdy nevídají. Zdroj zde. Barnevernet odebere většinou děti, aníž by jakkoliv rodiče upozornil. Je to 8 z 10 dětí.

Jen ve 3,5% případů jsou děti odebrány kvůli násilí na nich. Nejčastější důvody jsou bizarní. Mentální problémy rodičů jsou důvodem pro odebrání dítěte ve 34,3% případů, nedostatečné rodičovské kompetence pak Barnevernet uvede ve 32,3% případů. Celý výpis máme hned zde níže:

 Dětí žijících po odebrání od rodičů u příbuzných se z nevysvětlitelných důvodů též snižuje. V roce 2009 to bylo již tak pouze 39% dětí. V roce 2014 to bylo už jen 24%. V současné době je v některých regionech u příbuzných méně než 20% odebraných dětí.

Norská vláda nechala vypracovat globální audit, který prokázal korupci v systému. Ta má dosahovat extrémních rozměrů. Předně se jedná o zapojování soukromých firem. Navíc vznikla “petice odborníků”, která byla předána norské vládě a která byla velmi kritická k přístupu úřadu Barnevernet. Podepsalo ji přes 200 norských expertů, kteří přímo pracovali s dětmi.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

Klíčová slova: neomarxismus  | juvenilní justice
944 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

euPortal.cz

To už je vážně šílené. Němečtí vědci zveřejnili šokující studii: Zdrogujte veřejnost oxytocinem, aby začala „akceptovat přijímání migrantů“Zachránil desítky lidí při teroristickém útoku muslimů. Nyní se z něj snaží dělat rasistu...Putin kárá Evropany, že podporují znásilnění dětí uprchlíky: Evropa nemá žádnou budoucnost!Tak tento nepohodlný dokument televize zcenzurovala a stáhla z vysílání. Podívejte se zdeSchwarzenberga, Kalouska, Kocába a Bursíka z toho asi klepne. Dalajláma: Rusové mohou změnit svět a stát se vedoucím národem!

euServer.cz

Poslanec KSČM: Kalouskovy mrtvoly. Radši „Babišova“ Michala Davida než Havlovy Plastiky a Kocába. Skupinu Ortel nepovažuji za rasistickou. A Radek Banga…Podle tohoto umělce a přítele Schwarzenberga a Gazdíka je Miloš Zeman kreatura s řitním otvorem místo úst...

ePortal.cz

Takoví to byli hodní a slušní klucí. Pak se ale zvrhli a takhle zle to dopalo11 největších lží pravdoláskaře Havla, na které jste možná zapomněli

Eurabia.cz

Němci vypískali mámu uprchlíků Merkelovou. A vůbec si nebrali servítky!Muslimům dorazily do Španělska posily. Během jednoho dne dalších 600 potencionálních bojovníků

FreeGlobe.cz

Merkelová bude po útocích ve Španělsku tvrdě bojovat proti terorismu... ztišením hudbyEvropa a zednáři

Nezdravi.cz

Olivový olej zlepšuje paměť! Může také léčit nemoci?Čím víc jíš, tím víc hubneš! Potraviny se zápornými kaloriemi

eOdborar.cz

Přijetím eura převezmeme i dluhy Západu - aneb proč kolaboranti z ČSSD a spol. chtěji euro ...Reakce předsedy důchodců: Ať si jí Ocknecht hmyz sám a nenutí k tomu důchodce!

ParlamentniListy.cz

To je rána. Přišel průzkum preferencí z Polska, který raději neukazujte českým žurnalistůmVšichni jenom čumí! Žokej Josef Váňa nám sdělil, co si teď myslí o Babišovi a koho chce na Hrad
Institut Václava Klause
Omlouváme se, data jsou dočasně nedostupná
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění