Zvrácenost. Po homosexualitě dojde brzy i k legalizaci pedofilie. Ještě nedávno byla považována za úchylku
Autor: Pavel Liška | Publikováno: 5. 4. 2012 | Rubrika: Kulturní válka
Ilustrace
Stejně jako před časem u homosexuálů se i nyní skupiny „pokrokových a aktivistických“ vědců rozhodla legalizovat pedofilii. Prvním počinem byla loňská odborná konference v USA. Ta dospěla k závěru, že označení pedofil je urážlivé. Prý se nejedná o mentální nemoc/úchylku. Pouze jsou to osoby se sexuální orientací na nezletilé a tak by prý měli být (pedofilové) oficiálně označovány.

Ještě před nedávnem byla homosexualita považována za „mentální úchylku“ a tedy chorobu. Část západní levice se za podpory prominentních homosexuálů úspěšně pokusila z homosexuality udělat přesný opak. Tedy vzor pro moderního člověka má být nejednou podivný homosexuální životní styl a pseudomorálka. Tím ale útok na tradiční rodinu a heterosexuální vztahy nekončí. Nyní jsou v ofenzívě pedofilové.

Stejně jako před časem u homosexuálů se i nyní skupiny „pokrokových a aktivistických“ vědců rozhodla legalizovat pedofilii. Prvním počinem byla loňská odborná konference v USA. Ta dospěla k závěru, že označení pedofil je urážlivé. Prý se nejedná o mentální nemoc/úchylku. Pouze jsou to osoby se sexuální orientací na nezletilé a tak by prý měli být (pedofilové) oficiálně označovány.

Další krok bude stejně jako u homosexuality pokus o legalizaci pedofilie. Bude se „vědecky“ argumentovat, že na pedofilii není nic „škodlivého“. Bude se tvrdit, že pedofilové dělají naší společnost pestřejší. Nějaký známý pedofil umělec bude vydáván za oběť současné „protipedofilní xenofobie“. Následovat bude pokus o zákaz kritiky pedofilie. (Zkuste dnes kritizovat homosexuály a budete hned homofob, xenofob, fašista...)

Následně se budou pořádat za účasti levicových aktivistů a politiků různé pedofilní veselice (jako dnes Gay pride).  Školy budou pořádat besedy „hodných strýčků, co rozdávají bonbonky“.  Zruší se hranice pro sexuální nezletilost a stranu Zelených povede nějaký pan Fuchs a jeho 7 letá manželka se s ním bude fotit na předvolební plakáty.

A pak již nebude mnoho chybět k tomu, aby to v naší společnosti vypadalo jako v té Sodomě a Gomoře…. Historie nás bohužel učí, jak ta hříšná biblická města dopadla…

Jako rodič a křesťan podobné zvrácenosti odmítám a pokud máte děti, nebo alespoň rozum, tak to udělejte také!

Čtěte také:

Šokující statistika o homosexualitě: Gayové šíří infekce a polykají vlastní výkaly

Lékařská studie: Homosexualita: normální varianta lidského chování?

TERAPIE HOMOSEXUALITY. Rádce a poradce pro postižené

Homosexuální "manželství" a adopce dětí homosexuály znamená krok blíže k uzákonění pedofilních vztahů

Je homosexualita přijatelná? Bývá úzce spojena s pedofilií